Кредити під заставу в Києві

Терміни отримання кредиту під заставу

Отримання кредиту в банку часу займе більше, ніж отримання позики від інвестора. Попереднє рішення щодо кредиту в банку можна отримати за 2-3 дні, але остаточного рішення про отримання грошей у банку доведеться чекати щонайменше 7 днів. Пакет документів на такий кредит у банку значно більший за пакет документів для приватного інвестора.

Відсоткова ставка кредиту під заставу

У банку запропонують меншу ставку за кредитом 15 – 20% річних. За банківського кредиту можна отримати більшу суму грошей під заставу нерухомості (60 – 80% від вартості нерухомості), ніж у приватних інвесторів (50-70%). Однак на відміну від банку з приватним інвестором завжди можна домовитися й обговорити індивідуальні умови. Достроково погасити кредит можна як у банку, так і в приватного інвестора.

Ще один вагомий плюс банківського кредитування – це можливість великого терміну кредиту (до 20 років). Приватний інвестор зазвичай кредитує на термін до 3 років. Однак якщо Ви не маєте офіційного працевлаштування і не можете надати довідку про доходи, то, навіть маючи дуже дорогу нерухомість і кілька автомобілів класу люкс, Ви не зможете отримати в банку. Тому багато хто звертається по гроші під заставу нерухомості до приватних інвесторів.

Переваги кредитування від приватних інвесторів

Тут ви можете взяти кредит без довідки про доходи та поручителів у Києві. Інвестор лише поцікавиться з яких джерел ви збираєтеся віддавати отримані гроші під заставу нерухомості або автомобіля. Позика під заставу нерухомості дає змогу взяти кредит у порівняно короткі терміни без довідки про доходи та поручителів. При цьому кредит під заставу від приватного інвестора не є цільовим, гроші ви можете використовувати на свій розсуд. Останнім часом цей вид кредитування став дуже популярним серед багатьох ділових людей. Часто не вдається взяти гроші в банку, тоді як бізнес потребує розвитку і постійних вкладень, тут на допомогу приходить приватний інвестор, який допоможе вам реалізувати свої плани.

У приватного інвестора можна отримати гроші під заставу квартири, комерційної нерухомості, земельної ділянки (тільки Київ), заміського будинку.

Величезним плюсом під час отримання грошей від приватного інвестора є швидкість, оскільки рішення щодо суми кредиту під заставу та умов кредитування за умови повного пакета документів ухвалюють у той самий або на наступний день.

На відміну від банку з інвестором можна обговорювати різні умови виплати кредиту під заставу: щомісяця, щокварталу, спочатку відсотки за кредитом, а наприкінці терміну кредиту погашається саме тіло кредиту…

Поки в банківському секторі буде застій, а ринок кредитування не пожвавиться, головний двигун економіки буде в руках приватних інвесторів. Багато позичальників, зіткнувшись під час кризи з їхньою роботою, кажуть, що побачили зовсім інший підхід і розуміння. А головне, що тут присутній людський фактор, коли інвестор і позичальник можуть увійти в становище один одного і про все домовитися.

Кредит готівкою під заставу нерухомості в Києві від Приватного Інвестора – це можливість швидкого отримання необхідної суми грошей без втрати часу сучасної, зайнятої людини. Багато хто з наших громадян навіть не знає про існування альтернативи банківському кредитуванню під заставу. Ми допоможемо Вам виправити це непорозуміння, для цього Вам всього лише треба звернутися до Нас за професійною допомогою. Навіщо Вам так чинити? Все дуже просто. Практично всі сучасні банки є дуже бюрократизованими структурами, тому отримання кредиту з їхньою допомогою нерідко перетворюється на справжнє випробування. Людині доводиться збирати безліч різної документації, втрачати час на простої в чергах, чекати кілька тижнів на рішення банку і так далі. Це все дуже виснажливо, довго і ніяк не відповідає нашому швидкому і динамічному життю. Інша справа наша організація, яка допоможе швидко видати кредит під заставу квартири будь-якій охочій людині за лічені дні. Наші фахівці оперативно перевірять всі документи і повідомлять вам рішення щодо можливості видачі кредиту дуже оперативно. З основними умовами, щоб отримати гроші під заставу нерухомості можна ознайомитися тут же (прямо на цій сторінці нашого сайту). Щойно ви це зробите, одразу стане зрозуміло, що кращої пропозиції на ринку просто не знайти. Співпраця з нашою організацією відкриває перед кожною людиною нові грані можливостей, тож не позбавляйте себе цього і звертайтеся до нас просто зараз. Ми своєю чергою гарантуємо якісний і професійний підхід до вирішення вашого питання.